همایش ها, اخبار و رویداد

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 1402

شرکت میلان کالا پلاست همانند دوره های پیشین با همراهی و حمایت پرشور شما صنعتگران محترم، حامی و اسپانسر برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در تاریخ 26 الی 29 شهریور بوده است.

این مجموعه با سه غرفه مجزا در سالن های 38B ، 35 , محوطه فضای باز مختص به واحد خدمات پس از فروش ماشین آلات صنعت پلاستیک میلان کالا پلاست در این رویداد بزرگ شرکت نموده است.

غرفه خدمات پس از فروش این شرکت با کادری مجرب و کار آزموده پاسخگوی نیاز و مسائل فنی تولیدگنندگان گرامی بوده و با نمایش بخشی از قطعات فنی ، سیلندر ماردون و ملزومات ماشین آلات تزریق پلاستیک، بادکن پلاستیک ، چیلر ، آسیاب ، موادکش ، گازگیر ، گرمگن قالب و… از انبار مجهز فنی و قطعات ماشین آلات تزریق پلاستیک میلان کالا پلاست، توانمدی این شرکت را در خدمات رسانی به شما تولیدکنندگان گرامی اعلام داشتند.

 

میلان کالا پلاست با 45 سال سابقه درخشان در صنعت پلاستیک در راستای رفع نیاز صنعتگران و تولیدگنندگان ارزنده ی صنعت پلاستیک ، ماشین آلات با کیفیت بالا و منطبق بر استاندارد های جهانی ارائه می نماید.

در این نمایشگاه با تخفیفات استثنایی نمایشگاهی و شرایط ویژه در عرضه :

-ماشین آلات تزریق پلاستیک

-ماشین آلات بادکن پلاستیک

-لوازم جانبی اعم از چیلر ، آسیاب ، موادکش ، گازگیر ، گرمکن قالب و…

و ماشین آلات پلاستیک سفارشی سازی شده در خدمت صنعتگران این مرز و بوم بوده ایم.

سپاسگذاریم از حضور و همراهی پرشورتان که همواره مایه افتخار و دلگرمی ما بوده است

با ما همراه باشید با گزارش تصویری هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست 1402 که خود گویای استقبال و بازدید بی نظیر و گرم شما بازدیدگنندگان گرامی بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *