آموزشی

خرید دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه 

خرید دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه در میلان کالا امکان پذیر است.اگر به وسایل مورد استفاده در اطراف خود نگاهی بیندازیم، متوجه خواهیم شد که اغلب آن ها از جنس پلاستیک هستند.

 به طور معمول قطعات پلاستیکی که با دقت بالایی تولید می شوند و در آن ها هیچ خطایی وجود ندارد، به وسیله ماشین آلات تزریق پلاستیک تولید می شوند. اما محصولات از جنس پلاستیک در اندازه های گوناگونی ساخته می شوند، در این جا این سوال پیش می آید که آیا می توان به وسیله یک دستگاه تزریق قطعات ریز و درشت را تولید کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر، امکان تولید تمامی محصولات درشت و یا ریز با استفاده از ماشین تزریق امکان پذیر نیست، به همین خاطر ماشین آلات تزریق پلاستیک در میلان کالا، در انواع مختلفی ساخته شده که هریک می توانند نمونه های گوناگونی از محصولات پلاستیکی را تولید کنند. ما در این مقاله قصد داریم در مورد دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه یا ۴۰۰ تن که یکی از کاربردترین ترین دستگاه های تزریق است، به شما توضیحاتی را ارائه دهیم. بنابراین توصیه می شود که حتما در ادامه مقاله همراه ما باشید.

دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن 

یکی از پارامترهای بسیار اساسی و مهم در ماشین آلات تزریق پلاستیک، واحد تزریق و بخش گیره آن است. به طور کلی یک دستگاه تزریق ۴۰۰ تن چینی با کیفیت مطلوب دارای مشخصه های زیر می باشد:

• ظرفیت تزریق حدود ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ گرم است.

• اندازه فاصله ای که میان میله ها وجود دارد، ۷۳ در ۷۳ سانتی متر می باشد.

• میزان ارتفاع قالب تزریق پلاستیک حاصل ۲۸ سانتی متر است.

• ارتفاع قالب‌‌ در دستگاه حداقل ۷۸ سانتی متر می باشد.

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن بر اساس واحد تزریق و قسمت قدرت گیره آن مورد بررسی قرار گرفته و تعیین می شود و نمی توان قیمت مشخصی را بیان کرد. اما ماشین آلات تزریق پلاستیک سبد میوه معمولا در مقایسه با دیگر مدل های دستگاه های تزریق ارزان تر می باشد.

ماشین های تزریق جزو اصلی ترین و پرکاربرد ترین دستگاه ها در صنایع مختلف به حساب می آیند که هر یک از قیمت های متنوعی برخوردار هستند. اندازه و حجم این ماشین آلات نیز با یک دیگر تفاوت داشته و معمولا در مدل های ۳۲۰ تن و ۴۰۰ تن تولید شده و روانه بازار می شوند. شما می توانید برای خرید ماشین آلات تزریق به سایت میلان کالا مراجعه کرده و این دستگاه را با مناسبت ترین قیمت، خریداری کنید. همچنین جهت مشاهده لیست قیمت انواع دستگاه تزریق پلاستیک نیز می توان به سایت میلان کالا مراجعه نمود.

معرفی دستگاه تزریق ۳۲۰ تن 

این دستگاه تزریق نیز از جمله ماشین آلاتی است که برای تولید سبد میوه و دیگر قطعات پلاستیکی در اندازه متوسط به کار می رود. این ماشین تزریق دارای قدرت گیره بالایی بوده و جنس بدنه آن نیز از دوام و مقاومت بالایی بهره مند است. این محصول در ایران و سایر کشورهای خارجی همچون ترکیه، چین و…. ساخته می شود. لازم به ذکر است که خرید دستگاه تزریق پلاستیک به صورت هم نو و هم به صورت دست دوم امکان پذیر می باشد.

خصوصیات دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن

همان طور که گفته شد، دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن نیز یکی دیگر از ماشین های تزریق مناسب برای تولید سبد میوه است. این دستگاه دارای ویژگی های به خصوصی بوده که شامل موارد زیر می شود:

• از قابلیت تزریق تا ۱۵۰۰ گرم برخوردار است.

• قدرت گیره آن ۴۰۰۰ تن است.

• فاصله میان میله های آن ۷۱ در ۷۱ سانتی متر می باشد.

• بهترین مدل دستگاه برای تولید سبد های میوه است.

عوامل تعیین کننده ماشین آلات تزریق پلاستیک 

• در واقع قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بر اساس عوامل خاصی تعیین می‌‌ گردد که در ادامه مقاله قصد داریم به طور کامل این عامل ها را مورد بررسی قرار دهیم. موارد تعیین کننده قیمت ماشین آلات تزریق پلاستیک عبارتند از:

• جنس بدنه ماشین تزریق 

• قیمت ارز در بازار که در کشور ما مدام در حال نوسان است.

• شرکت فروشنده دستگاه تزریق پلاستیک 

• کیفیت و عملکرد 

• دست دوم و یا نو بودن دستگاه تزریق 

سایت میلان کالا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا انواع مدل های این دستگاه را با قیمت مقرون به صرفه خریداری نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.